Držák na mobil GND magnetický - černý/stříbrný

Kód produktu: GNDMH07
Držák mobilního telefonu větrací mřížky, magnetické uchycení telefonu

Popis

Pohodlné využití mobilu i na cestách

Pokud rádi využíváte svůj mobilní telefon i v autě, např. pro navigaci, je právě pro vás určen magnetický držák GND MH07. Kombinace kompaktních rozměrů a umístění do větrací mřížky interiéru vozu z něj dělá praktického spolujezdce. Přibalenou magnetickou destičku stačí nalepit na zadní stranu mobilního telefonu, případně vložit do jeho krytu či pouzdra.

Silný magnet bezpečně udrží mobilní telefon na držáku i během svižné jízdy nebo v zatáčkách. Zároveň se však nemusíte obávat poškození mobilního telefonu. Velkým benefitem magnetického držáku je jednoduché a rychlé osazení mobilního telefonu. Oceníte jej především v případě, kdy často vystupujete z vozu.

GND – specialista na mobilní příslušenství

Svěřte své mobilní zařízení do péče skutečného odborníka. Značka GND se zaměřuje na příslušenství pro nositelnou elektroniku: mobilní telefony, tablety, MP3 přehrávače, přenosné reproduktory apod. Díky své úzké specializaci tak nabízí kvalitní a odolné produkty pro komfortní používání vašeho mobilního zařízení. Nemusíte se spokojit s průměrným výrobkem, dopřejte si produkt prémiové kvality – GND.
Držák mobilního telefonu větrací mřížky
  • magnetické uchycení telefonu
Hmotnost 0.120
Hloubka 19
Výška 4
Šířka 8.700
Hmotnost 0.083
Hloubka 7
Výška 6
Šířka 4.500
Způsob uchycení do větrací mřížky
Typ pro GSM
Bezdrátové nabíjení Ne
Maximální šířka zařízení (cm) neomezeně
Typ držáku magnetický
Upravitelná poloha Ano
Sada držák + kryt Ne