Kabel GND USB / lightning MFI, 2m, opletený - titanium

Kód produktu: GNDLIGHTN200MM08
Datový a napájecí Lightning kabel s certifikací MFI pro Apple, délka 2 metry, barva titanová

Popis

GND – specialista na příslušenství
Svěřte své mobilní zařízení do péče skutečného odborníka. Značka GND se zaměřuje na příslušenství pro nositelnou elektroniku: mobilní telefony, tablety, MP3 přehrávače, přenosné reproduktory apod. Díky své úzké specializaci tak nabízí kvalitní a odolné produkty pro komfortní používání vašeho mobilního zařízení. Nemusíte se spokojit s průměrným výrobkem, dopřejte si produkt prémiové kvality – GND.

Made For iPhone – MFI certifikace
Datový a nabíjecí lightning kabel GND se může pyšnit certifikací MFI, neboli Made for iPhone. K získání této licence je nezbytné, aby produkt splňoval přísná kritéria. Produkty s certifikací MFI tak zaručují plnohodnotný výkon a kompatibilitu s výrobky společnosti Apple. Vlastníkům mobilních zařízení této renomované značky doporučujeme používat výhradně produkty s označením MFI.

Prémiová kvalita i design
Propojovací lightning kabel GND zaujme na první pohled svým designem a dílenským zpracováním. Kovové konektory a vnitřní stínění zaručují maximální možnou rychlost přenosu dat nebo elektrické energie. Celkový dojem potrhuje textilní vnější opletení v titanové barvě. Délka kabelu jsou 2 metry. Samozřejmostí je i podpora rychlého nabíjení. Propojovací Lightning kabel – MFI licence

  • USB A vidlice (M) - Lightning vidlice (M)
  • USB 2.0
  • Délka 2 m
  • Barva – Titanová
Hmotnost 0.062
Hloubka 2
Výška 20
Šířka 7.500
Hmotnost 0.041
Hloubka 200
Výška 0.500
Šířka 1.500
Typ kabelu GSM
Použití kabelu mobilní telefon
Použití kabelu PC
Použití kabelu tablet
Barva titanium
Z konektoru USB
Do konektoru Lightning
Délka kabelu 2 m

Podívejte se na alternativy produktu

Datový a napájecí Lightning kabel s certifikací MFI pro Apple, délka 2 metry, barva růžová