Kabel GND USB / lightning MFI, 2m, opletený - růžový

Kód produktu: GNDLIGHTN200MM09
Datový a napájecí Lightning kabel s certifikací MFI pro Apple, délka 2 metry, barva růžová

Popis

GND – specialista na příslušenství
Svěřte své mobilní zařízení do péče skutečného odborníka. Značka GND se zaměřuje na příslušenství pro nositelnou elektroniku: mobilní telefony, tablety, MP3 přehrávače, přenosné reproduktory apod. Díky své úzké specializaci tak nabízí kvalitní a odolné produkty pro komfortní používání vašeho mobilního zařízení. Nemusíte se spokojit s průměrným výrobkem, dopřejte si produkt prémiové kvality – GND.

Made For iPhone – MFI certifikace
Datový a nabíjecí lightning kabel GND se může pyšnit certifikací MFI, neboli Made for iPhone. K získání této licence je nezbytné, aby produkt splňoval přísná kritéria. Produkty s certifikací MFI tak zaručují plnohodnotný výkon a kompatibilitu s výrobky společnosti Apple. Vlastníkům mobilních zařízení této renomované značky doporučujeme používat výhradně produkty s označením MFI.

Prémiová kvalita i design
Propojovací lightning kabel GND zaujme na první pohled svým designem a dílenským zpracováním. Kovové konektory a vnitřní stínění zaručují maximální možnou rychlost přenosu dat nebo elektrické energie. Celkový dojem potrhuje růžové textilní vnější opletení. Délka kabelu jsou 2 metry. Samozřejmostí je i podpora rychlého nabíjení. Propojovací Lightning kabel – MFI licence

  • USB A vidlice (M) - Lightning vidlice (M)
  • USB 2.0
  • Délka 2 m
  • Barva – Růžová
Hmotnost 0.062
Hloubka 19.900
Výška 2.400
Šířka 7.600
Hmotnost 0.041
Hloubka 200
Výška 0.500
Šířka 1.500
Typ kabelu GSM
Použití kabelu mobilní telefon
Použití kabelu PC
Použití kabelu tablet
Barva růžová
Z konektoru USB
Do konektoru Lightning
Délka kabelu 2 m

Podívejte se na alternativy produktu

Datový a napájecí Lightning kabel s certifikací MFI pro Apple, délka 2 metry, barva titanová